فن آوران عمران پاریز، تنها تولید کننده بخاربند با استفاده از تکنولوژی نانو و ذوب داغ مطابق با استاندارد CE اروپا

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

91690401021

09120569287

صفحات چوبی eegger

صفحات چوبی eegger شرکتEgger یک شرکت خانوادگی است که در سال ۱۹۶۱ در شهر تیرول اتریش تاسیس گردید.ایگر هم اکنون ۱۷ سایت تولیدی تنها در اروپا دارد و۲۳ دفتر فروش در سراسر دنیا دارد.در سال ۲۰۰۶ شرکت ۲۱۰ میلیون دلار در ساخت محصولات جدید در رومانی هزینه کرده است.درامد سالانه شرکت بیش از دو میلیارد دلار در سال است.شرکت هم اکنون در تولید نٔوپان؛MDF,OSBو لمینت فعالیت دارد.شعار شرکت ایگر بر مبنای وفاداری؛مسپولیت پذیری؛صداقت و درستی و نوآوری بنا شده است.ایگر از جمله شرکت هایی است که به نوآوری بسیار اهمیت می دهد و همه ساله نوآوری های زیادی در حوزه صنایع چوبی دارد.EGGERاز جمله شرکت هایی است که به مسایل زیست محیطی نیز اهمیت زیادی می دهد و مسایل زیست محیطی را با بالاترین استاندارد ها رعایت می کند.

راهکاری سازگار و کارآمد

OSB او اس بی ( تخته ای چوبی از لایه های جهت دار شده ) تخته چوبی محکم با ثبات ابعادی ساخته شده از سه لایه چوب های نازک که با چسب ترکیبی مقاوم در برابر رطوبت ، تحت دمای بالا و فشار کنترل شده به هم چسبیده اند .بافت فیزیکی ، کیفیت و نحوه توزیع لایه های چوبی ، ویژگی های برجسته ای: از جمله انعطاف پذیری و مقاومت خمشی را در راستای محور اصلی افزایش داده است.

چشم اندازی به مزایا

استفاده در سازه ( دیوارکشی داخلی و خارجی ) برای محیط های مرطوب
ویژگی های برجسته از جمله انعطاف پذیری و مقاومت خمشی در راستای محور اصلی به صورت بسیار مطلوبی افزایش یافته است یک تخته چوبی با کیفیت بالا و سازگار با محیط زیست
EGGER OSB3 دارای میزان اندکی فرمالدهید است که همتای چوب طبیعی تلقی می شود _ این مطلب در آزمایشگاه های معتبر اروپایی تائید شده و دارای گواهی CE براساس استاندارد EN13986 می باشد .

چه چیزی EGGER OSB را متفاوت می کند ؟
محصول ما یک تخته صاف و با دوام و با مشخصه های مکانیکی و ثبات ابعادی است. کارکرد اصلی آن استفاده ساختمانی ( کفپوش سازه ای، روکش پشت بام و دیوار ) است اما به عنوان عایق رطوبتی و نیز لایه عایق هوا در بخش های خارجی خانه های دارای اسکلت چوبی برخوردار است. EGGER OSB یک تخته چوب سازه ای است که توسط مهندسین مجرب برای کاربری های گسترده و مختلف ساختمانی و صنعتی طراحی شده است.

از درخت تا محصول

فعالیت های ما بر چرخه ای بسته متمرکز است که بنا به ارزش های شرکت ایگر ، بالاترین اولویت را برای استفاده پایدار از مواد اولیه در نظر گرفته ایم.

گواهینامه او اس بی های شرکت ایگر
گواهینامه CE برای OSB2 و OSB3 از WIKI Braunschweig
گواهینامه آزمایش REI30/REI45/REI60 ویژه ساخت دیوار حمال دورچین
گواهینامه کیفیت UKR SEPRO از کشور اوکراین
گواهینامه GOST از کشور روسیه / بلاروس
گواهینامه چوب کنترل شده ( CW ) از FSC
گواهینامه آزمایش مقاومت دیوار ساخته شده در برابر ضربه توپ

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول