فن آوران عمران پاریز، تنها تولید کننده بخاربند با استفاده از تکنولوژی نانو و ذوب داغ مطابق با استاندارد CE اروپا

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

91690401021

09120569287

معرفی شینگل

زمان مطالعه3 دقیقه

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۲تعداد بازدید : 25نویسنده : دسته بندی : شینگل
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

جلب رضایت مشتریان با ارائه شینگل با كيفيت، اولویت ما است، اما بنظر ما این کافی نیست، هدف نهایی ما این است که شینگل ارائه شده بتواند در طول عمر خود کاملاً کاربردی بوده و نظر مالک خانه را تامین نماید. ما خوشحالیم که شما یک کتابچه مرجع در مورد شینگل و تکنیک‌های نصب آن که سابقه عملکرد موفقیت آمیزی داشته را در دست دارید این کتاب برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار میگیرد اما هدف اصلی آن ارائه اطلاعات عملی به کسانی است که در زمینه فروش، نصب و با معرفی این محصول فعالیت می‌کنند.

به همین دلیل است که ما در گردآوری مجموعه راهنمای نصب محصول به جزئیات و تکنیک‌های نصب آن کامل دقت نموده و از نتیجه آخرین تحقيقات و فناورها استفاده نموده‌ایم.

رعایت تکنیک‌ها و فنون ذکر شده در این مجموعه به قدری مهم است که پس از پیاده سازی آن در هنگام اجراء اما می‌توانیم فراتر از گارانتي ارائه شده، طرحی زیبا و آببند را برای سال‌های طولانی تضمين نماييم.

معرفی شینگل ایرانی اوریبان

امروزه شینگل یکی از رایج ترین مصالح مورد استفاده برای پوشش سقف‌های شیب دار در جهان می‌باشد که خانه را در برابر عوامل  طبیعی از جمله باد، باران، برف و همچنین سر و صدا حفظ می‌نماید. استفاده از شینگل برای پوشش سقف‌های شیب دار دارای پیشینه بیش از صد سال در آمریکای شمالی و چند ده ساله در اروپا می­باشد. امروزه با پیشرفت صنعت ساختمان سازی در ایران و توجه بیشتر به کارایی، دوام و زیبایی ساختمان، رویکرد بیشتری به سمت مصالح با کیفیت و با صرفه اقتصادی از جمله شینگل وجود دارد.

تولید شینگل با طرح‌های متفاوت و رنگ بندی متنوع و همچنین سهولت نصب روی هر گونه سقف شیبدار، آن را جایگزین مناسبی برای محصولات قدیمی‌ که دارای مشکلات زیادی بودند نموده است.

شینگل‌ها بصورت تک لایه با دولابه با تنوع بسیار زیادی از نظر وزن، شکل و رنگ ساخته می­شوند. شینگل‌های دو لایه در واقع از لمینیت کردن دو شینگل مجزا (شكل 1) تولید می­گردند. بخش روئی بنام قسمت دندانه­ای (دندانه دار) و بخش زیری بنام نوار پشتی شناخته می‌شوند.

برای تولید شینگل با طرح‌های منحصر بفرد، بخش رویی را به اشکال مختلف برش داده و به روی نوار پشتی می‌چسبانند. نوار پشتي ضمن ایجاد عمق در طرح شینگل، مقاومت آنرا افزایش می­دهد.

در ساخت شینگل از یک لایه نوار فایبر گلاس که با قیر مخصوص آغشته گردیده استفاده می­گردد، به روی سطحی از نوار که در معرض عوامل محیطی قرار می‌گیرد، با سنگ ریزه معدنی پوشیده می‌گردد، این سنگ ریزه‌ها نه تنها باعث ایجاد تنوع رنگ در نمای بام می‌گردند بلکه از خود شینگل در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید نیز محافظت می‌کنند. در سطح دیگر نوار به ترتيب از یک لایه پودر مخصوص برای جلوگیری از چسبيدن شينگل در زمان بسته­بندی و بارگیری، یک لایه چسب برای چسباندن شینگل‌ها به عرشه بام در زمان نصب و یک نوار جدا کننده استفاده می­گردد.

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول