فن آوران عمران پاریز

لوگو تگولا fop

فن آوران عمران پاریز، تنها تولید کننده بخاربند با استفاده از تکنولوژی نانو و ذوب داغ مطابق با استاندارد CE اروپا

لوگو تگولا fop

021 – 88951246
021 – 88975164
0912 – 3257109

معرفی محصولات جدید تگولا

توسط | مرداد 15, 1396 | مقالات شینگل | 0 دیدگاه

شینگل - سقف شیبدار - انواع قف شیبدار - قیمت سقف شیبدار - قیمت شینگل - انواع شینگل - طرح های شینگل سقف شیبدار - تایل - شینگل های مدرن - شینگل های جدید - رنگ بندی شینگل - بخاربند - شینگل سولار - شینگل خورشیدی - تایل سنگ ریزه ای - عایق های حرارتی - عایق بخاربند - شینگل های سقف شیبدار خورشیدی - سقف شیبدار - تگو سولار - تگولا - tegola -

Master Coppo

شینگل جدید مستر کوپو حل یک نوع آوری و یک امتیاز ویژه در صنعت سقفهای شیبدار به حساب می آید. برای اولین بار این ظرافت طبع در نمایش سقفهای سفالی با فن آوری شرکت تگولا صورت گرفت. با استفاده از مستر کوپو شینگل تگولا شما به ملاقات معماری های بینظیری که نیاز به نمایش بافت روستایی و مراکز تاریخی دارند فراهم میشود. مستر کوپو یک شینگل عالی،انعطاف پذیر و تشکیل شده از دولایه است که تاثیری سه بعدی بواسطه اختلاف رنگ در سنگریزه ها در لایه های مختلف آن دارد. این شینگل با توجه به ساختار آن میتواند رخصت باز آفرینی جدیدی را بروی سقفی که این ظرافت طبع در آن بکار رفته را نمایش دهد.

 

مزایای ویژه:

 • تاثیری شگرف بر ظرافت طبع شهری
 • طراحی سنتی براساس سقفهای سفالی

 ارتباط تگولا و محیط زیست

احترام به محیط زیست همیشه یک بنیان ارزشی برای شرکت تگولا بوده است. شرکت تگولا با داشتن استاندارد ISO 14001  توانسته است این موضوع را به اثبات برساند و با تامین بیش از 50% منابع برگشت پذیرو همچنین تولید Acti Roof این امر را به نمایش گذارد.

Acti Roof

این شینگل از جمله محصولات خاص و منحصر به فرد شرکت تگولای ایتالیاست که پوشیده شده از گرانولهای فوتوکاتالیتیک به همراه دی اکسید تیتانیوم(TiO2 ).

دی اکسید تیتانیوم موجود در این نوع از شینگل ماده اصلی است که بوسیله اشعه UV خورشید فعال شده و موجب رهاسازی فرایند اکسیداسیون و پاک سازی آلاینده ها(NO,NOX,CO etc) و تبدیل آنها به نمکهای غیر سمی (نیترات و کربنات) میگردد.

این مواد با بارش باران و یا شستشو براحتی پاک میگردند.

از مزایای این نوع شینگل(Acti Roof) علاوه بر زیبایی طبع و ضد آب بودن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • ضد آلایندگی
 • خود پاک کنندگی
 • ضد باکتری
 • داراری استاندارد UNI 11247

بینظیری که نیاز به نمایش بافت روستایی و مراکز تاریخی دارند فراهم میشود. مستر کوپو یک شینگل عالی،انعطاف پذیر و تشکیل شده از دولایه است که تاثیری سه بعدی بواسطه اختلاف رنگ در سنگریزه ها در لایه های مختلف آن دارد. این شینگل با توجه به ساختار آن میتواند رخصت باز آفرینی جدیدی را بروی سقفی که این ظرافت طبع در آن بکار رفته را نمایش دهد.

 

مزایای ویژه:

 • تاثیری شگرف بر ظرافت طبع شهری
 • طراحی سنتی براساس سقفهای سفالی

 

TEGOSOLAR PLUS

تگوسولار پلاس یک سیستم یک پارچه است که ترکیب شده از تگوسولار به همراه یک مخزن مستعد ذخیره برق تهیه شده اضافی و مدیریت هوشمند مصرف براساس بهینه سازی انرژی

اخذ گواهینامه جدید(CERTI- ROOF):

جدیدترین گواهینامه برای سیستمهای سقفی است که توسط شرکت تگولا(TEGOLA) اخذ گردیده است و به شما اجازه میدهد سقفی آسان، ایمن وبا استاندارد های زیر همراه باشد:

Fire resistance: CSI-Milano n° 0319/DC/REA/H

Thermal insulation: ITC-CNR-Milano n° 5687/RP/14

Sound insulation: Lab. AKUSTICA n° 07-05-20143-4

 CERTI- ROOF :

 1. یک گواهینامه کامل سقفی است که شامل تایید مقاومت حرارتی، مقاومت در برابر حریق و صوت است وقابل اعتبار برای تمامی استاندارهای رایج در دنیا.
 2. یک سیستم تهویه ای کامل و یکپارچه و ترکیب شده از بالاترین کیفیت به همراه بالاترین استانداردها برای ذخیره انرژی و آسایش زندگی
 3. یک چینه کامل از وضعیت و عملکرد پارامترهای مختلف برای رفع نیازها ارائه میدهد.

بدین ترتیب یک طراح میتواند سقفی جدید را طراحی یا بازسازی نماید که با تمامی استاندارهای موجود همسو باشد.

 

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی محصولات