فن آوران عمران پاریز، تنها تولید کننده بخاربند با استفاده از تکنولوژی نانو و ذوب داغ مطابق با استاندارد CE اروپا

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

91690401021

با ما در تماس باشـید

نصب شینگلهای سولار

زمان مطالعه12 دقیقه

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۲تعداد بازدید : 22نویسنده : دسته بندی : شینگل
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

شینگلهای سولار:

سلول های فتوولتائیک تگوسولار توسط UNI-SOLAR® با فیلم نازکی از سیلیکون آمورف سه بعدی ساخته شده است: هر سلول نور آبی، سبز و قرمز طیف خورشید را از طریق 3 لایه مجزا جذب می کند

به این ترتیب سلولهای PV UNI-SOLAR® PV طیف وسیعی از نور را در مقایسه با ماژول های سنتی تبدیل به الکتریسیته می کنند، زیرا آنها انرژی را با نور مستقیم تولید می کنند، حتی زمانی که نورخورشید کم است، زمانی که ابری است و زمانی که سلول ها نصب شده با شرایط نامطلوب جهت گیری و گرایش دارند.

سطح خارجی با ETFE (به عنوان مثال Tefzel®)، یک پلیمر ویژه با خاصیت فوق العاده مقاوم و با انعطاف پذیر ساخته شده است که دارای خواص ضد انعکاسی است)، دارای قابلیت انتقال نور بالا است و امکان جذب نور خورشید را فراهم می کند. همچنین یک عنصر محافظ عالی برای لایه های زیرین از بارهای وزنی و بارهای آب است.

این ماژول های PV تحمل سایه: دیودهای دور زدن بین سلول های مختلف اجازه می دهد ماژول تولید انرژی حتی زمانی که آن را تا حدی از سایه پوشش داده شده، بر خلاف ماژول های سنتی که قدرت کلی سلول های متصل در سری، و نه فقط از سلول توسط سایه مورد احترام است.

سلول های PV UNI-SOLAR® دارای سطوح عملکرد عالی حتی در دمای بالا هستند. این ویژگی آنها را مخصوصا برای کاربردهای روی سقف مناسب می سازد. علاوه بر این، آنها نیازی به تهویه عقب ندارند. آنها عملکرد بیشتری در کیلووات ساعت برق تولید شده در هر وات (تا 20٪ بیشتر) نسبت به انواع مختلف ماژول های PV در بازار دارند.

SOLAR® United Solar Ovonic LLC یکی از شرکت های پیشرو در سطح بین المللی در زمینه تکنولوژی نوری سیلیکون سیلور تاچ سه بعدی است و تامین کننده ناسا برای استفاده از سلول های PV که در ایستگاه های فضایی استفاده می شود. سلول های PV UNI-SOLAR® PV با یک تکنولوژی تخلیه زدایی غیر مجاز و فرایند تولید رول به رول تولید می شوند: این ورقه های ورقه ای به روش کارآمد و با اثرات زیست محیطی کمتری تولید می شوند و میزان مصرف انرژی کمتر و مواد نازک تر نسبت به ماژول سیلیکون بلورین سنتی. با این حال، آنها هنوز هم استانداردهای کیفیت بالا را تامین می کنند (زمان بازپرداخت انرژی 1-2 سال در مقایسه با 3-4 سال برای ماژول های سیلیکون بلوری است). علاوه بر این، آنها حاوی کادمیوم، ماده سمی نیستند.

سلول های PV UNI-SOLAR® PV دارای تکنولوژی تولیدی هستند که پس از 25 سال حداقل 80٪ از خروجی ظرفیت اولیه ماژول را دارند.

سقف های فتوولتائیک Tegosolar® دارای عملکرد بالاتری نسبت به سایر فن آوری های FV، هر دو سیلیکون بلوری و راه حل های فیلم نازک دارند (به لطف عملکرد عالی خود با نور منتشر شده و دیودهای دورافتاده بین سلول ها). این نتایج در رابطه با تولید برق، پیش بینی های اندازه گیری را به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری ارائه می دهد و از این رو اجازه می دهد که عملکرد و درآمد برنامه ریزی شده برای کل دوره عمر سیستم را به دست آورد.

Tegosolar دارای حداکثر کارایی خود است هنگامی که در معرض نور جنوب است.

به این ترتیب پیشنهاد می شود که رزولوشن را با بهترین نوردهی پیدا کرده و توزیع کاشی را سازماندهی کنید تا با احراز دستورالعمل های باز شده در شکل، آنها به همان اندازه منظم باشند. 6 “و تا زمانی که مورد نیاز ک kW نصب می شود (15 کاشی و یا 17 متر مربع 1 کیلو وات).

پروژه الکتریکی باید با تنظیم اتصالات مورد نیاز برای به دست آوردن رشته ها (Tegosolar متصل به صورت سری) انجام شود و سپس به موازات اینورتر متصل شود.

“تگوسولار باید به دقت به منظور جلوگیری از خم شدن که ممکن است پشتیبانی از بدتر شود” در مورد Tegosolar با ناخن بر روی عرشه سقف ناخن استفاده می شود، با دامنه بالاتر از 35٪ “برای استفاده از ناخن ها با استفاده از ناخن سقف بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پایداری بالا “. ممکن است Tegosolar را با استفاده از آن در یک غشای قیری مانند Safety Poly 4 میلیمتر، با دامنه های کمتر از 35 درصد (19 درجه) بکار ببرید. “از اتصالات QUICK CONNECT برای اتصال Tegosolar به اینورتر استفاده کنید (اگر اتصال دهنده های موجود قطع شوند، تضمین Tegosolar در قسمت الکتریکی دیگر مجاز نخواهد بود).” قبل از نصب، فيلم شفاف و ضد انفجار را از پشت از کاشی.

روش شناسی

این سیستم نصب بر پایه دستاوردهای دو مرحله اصلی است که امکان نصب کاشی فتوولتائیک را قبل و اتصالات با کابل را پس از آن فراهم می کند. Roofer قادر به نصب تگوسولار با توجه به ابداع / طراحی قبلی است. نقش او باید هنگام نصب پروفیل L و ضد آب کردن اتصالات و در نتیجه سقف آن پایان یابد؛ اتصالات باید به صورت رایگان باقی بمانند تا بتوانند برق کار خود را آغاز کنند. برقکار باید کاشی های فتوولتائیک را در رشته ها و رشته ها به موازات اینورتر وصل کند. او باید کابل ها و اتصالات را با نصب کلاه های فلزی متصل به پروفیل L محافظت کند. روشن است که تمام کابل های ساخته شده با اتصال دهنده های آبگیر در قسمت بالای سقف قرار دارند و همیشه باید با باز کردن و برداشتن کلاه فلز، قابل دسترسی و قابل بازرسی باشند. ضد آب بودن بین دو کاشی توسط بوتیل تحت پروفیل L تضمین شده است.

“علامت یک خط xy متعامد به جهت حداکثر شیب سقف، معمولا به موازات خطوط پیشخدمت و چاه در 44.5 سانتی متر از چاله (خط نارنجی) یا بیشتر به طور کلی در 44.5 سانتی متر از نقطه شروع ( یعنی خط زرد 2). “علامت در کنار خط xy یک نقطه A. این نقطه باید به طرح طرح برق احترام بگذارد. “علامت نقطه B و C، در هر طرف از A (به عنوان مثال در 150 سانتی متر).” شروع از B و C، با استفاده از یک خط گچ به عنوان یک قطب نما، نقطه D به عنوان نزدیک به عنوان ممکن به رج. “تاریخ A با D.” علامت به موازات خط AD، در فاصله 288 سانتی متر، خطوط مورد نیاز برای تکمیل طرح نصب شده است. “شروع از خط xy، خطوط افقی و موازی را به خط xy علامت گذاری کنید، در فاصله 38.5 سانتی متر از یکدیگر تا تکمیل طرح نصب (شکل 6B)” قطعات سقف علاقه مند نیست در نصب Tegosolar باید با توجه به دستورالعمل های نصب و راه اندازی از shingles که باید سقف را تکمیل و باید در همان زمان نصب شده، به عنوان در دستورالعمل زیر مشخص شده است.

نصب میخ:

Tegosolar، نصب شده توسط ناخن، بر روی یک عرشه سقف چوبی، به دلیل همپوشانی عناصر آن، یک لایه ضد آب می شود. این روش نصب نیاز به حداقل شیب سقف دارد که باید با طول زمین ارتباط داشته باشد. در حقیقت طول و شیب زمین، میزان آب موجود در آن را تعیین می کند و طول عمر طولی آن باعث افزایش خطر نفوذ می شود. در نتیجه، قبل از نصب با ناخن، ما پیشنهاد می کنیم نگاهی به جدول 1 داشته باشیم. همچنین ما یادآوری می کنیم که این اطلاعات به عرصه سقف در یک وضعیت تعمیر و نگهداری خوب، پایدار و بدون تخلیه اشاره می شود.اگر شیب سقف و یا طول آن اجازه ندهید با ناخن نصب شود، روش زیر باید انجام شود: مشعل روی سطح سقف (صفحات چوبی، تخته سه لا یا سیمان) یک غشاء ضد آب ضدعفونی پلاستومری، با تقویت پلی استر، ضخامت 4 میلیمتر غشا باید با انحنای مناسب بر اساس نوع عرشه سقف انتخاب شود. غلظت انتخابی علاوه بر ضدعفونی کامل باید دارای یک چسبندگی خوب در پشت و در Tegosolar باشد.

نصب مشعل:

در مورد مشعل نصب شده، با دامنه هایی کمتر از 35٪ (19 درجه)، کاشی Tegosolar باید به صورت زیر انجام شود: “6 سوراخ در Tegosolar را مطابق با نقاط نشان داده شده در شکل 7 و 8a انجام دهید لازم است از نمایه L به عنوان قالب / اسپارک استفاده کنید. برای کمک به آن، از ناخن های بام و سرازیری AISI 304 با طول 20 میلی متری استفاده کنید. آنها را از قسمت پایین و بالای بالای کاشی وارد کنید. آنها از تگوسولار (شکل 8b) فشرده می شوند و سپس در هنگام نصب به عنوان لنگرگاه پروفیل های L استفاده می شود، با استفاده از متوقف گرد.

نصب و راه اندازی eaves :

“فاصله بین 2S را به شکل 10A 10B در کنار 96 سانتی متر از خط قرار دهید (شکل 11)، مطمئن شوید که قسمت بالای آن را فشار دهید.” یک خط Bitustick را در امتداد خط eave قرار دهید (شکل 12). “محل تگوسولار را در شکل 9 بگذارید، مطمئن شوید که آن را در داخل اسپردرهای S قرار دهید.” ناخن Tegosolar با 12 ناخن سقف با سر بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پایه بالا، به طور مساوی در کنار. 25 سانتی متر در هر شکل. 12. “همان روش را تکرار کنید و Tegosolar دیگر را راست و چپ بگذارید تا خط کامل شود (شکل 13).ضد آب بودن اتصال “خطوط سبز را در شکل 14 نگاه کنید و خطوط L را قبل از اتصال با بوتیل قرار دهید، همانطور که در شکل 15. اطمینان حاصل کنید که بوتیل با از بین بردن حفاظت پایین تر و با مهر و موم کردن اتصال بین کاشی ها (شکل 15). “پروفیل های L را با ناخن هایی با سایز بزرگ سر، AISI 304 از جنس استنلس استیل نصب کنید که سوراخ ها انجام می شود (شکل 16).

نحوه نصب بر روی سقفهای شینگل:

اظهار داشت که در حالی که عبور از بخشی از شیب ساخته شده با باندینگ اسفنجی به بخشی ساخته شده با Tegosolar، لازم است تضمین ضد آب از سقف، همچنین لازم است برای ارزیابی حداقل همپوشانی از Tegosolar در مقایسه با مواجه مورد انتظار از دودکش ایده برای Standard یا Prestige Elite حداقل همپوشانی باید 19.5 سانتی متر باشد، در حالی که برای Prestige Compact 5 سانتی متر است.”هنگامی که خط شروع برای Tegosolar تصمیم گیری می شود، یک خط از Bitustick را در 4-5 سانتی متر از آن خط اعمال کنید (شکل 17)، مگر اینکه نقاط ترمو یا خود چسبنده ای که این عملکرد را در آن موقعیت ایجاد می کنند وجود داشته باشد.” در 96 سانتی متر از مارک (شکل 17) با توجه به فشار بالا سمت، و آنها را با ناخن سقف با سر بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 بالا پایبند. “قرار دادن تگوسولار به شکل 17، با توجه به قرار دادن آن در داخل اسپکترون S قرار دهید.” Tegosolar را با 12 ناخن سقف با سر بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پایه بالا، به طور مساوی در کنار هم قرار دهید. 25 سانتیمتر همانطور که در شکل نشان داده شده است. 17. “همان روش را برای قرار دادن Tegosolar دیگر راست و چپ تکرار کنید تا خط انجام شود (شکل 18).ضد آب بودن اتصال “ادامه مطلب را در صفحه 4 دنبال کنید.

“فیلم فوقانی کاشی نصب شده را بردارید (شکل 19-20)” دو فاصله S را در 96 سانتی متر از گوشه راست و چپ Tegosolar (شکل 19-20) قرار دهید. آنها باید به سمت بالا از کاشی نصب شده جاسازی شده و در سوراخ مناسب بایستند. “تگوسولار جدید را همانطور که در تصویر قرار می دهیم، توجه داشته باشید تا اجازه دهید آن را به اسپیلر ها وارد کند که همچنین باید قفل باشند. همچنین Tegosolar جدید نیز در پروفایل های L قبل نصب شده است (شکل 21).” تگوزولار را با 12 بزرگ ناخن بام سر، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پایه بالا، به طور مساوی در کنار. 25 سانتیمتر همانطور که در شکل نشان داده شده است. 21. “با همان روند، Tegosolar را راست و چپ کنید تا خط انجام شود.ضد آب اتصال “با توجه به خط سبز مشخص شده در شکل 22، پروفیل L را قبل از اتصال با چسب بوتیل، همانطور که در شکل 23 است قرار دهید. توجه داشته باشید که خط بوتیل، هنگامی که حفاظت کمتری از بین می رود، کاملا پیوسته و مهر و موم اتصال بین کاشی های کنار هم قرار داده شده و بین خطوط (شکل 23). »آنها را با ناخن هایی با سقف بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پیروی از سوراخ ها (شکل 24) ثابت کنید.

اتصال چپ سمت چپ با لایه لبه:

در طول نصب ناخن ها ممکن است اولین تگوسولار را نصب کنید و بعد از لبه های براق یا برعکس. در پایان دو لایه باید در تماس باشند و باید ضد آب و با یک پروفیل L متصل شوند.”نصب Tegosolar، به دنبال دستورالعمل ها در صفحه 5 و قرار دادن L نمایه در سمت راست از اتصالات، به دنبال دستورالعمل در شکل 22 23 24 25 به منظور به دست آوردن آنچه که در شکل 26 نشان داده شده است.” نصب درزگیر در سمت چپ Tegosolar . دو لایه باید در تماس باشند (شکل 26). “پروفیل L را در سمت چپ اتصالات، روی لولهای (شکل 26b) قرار دهید.” همانطور که در شکل. 27 پروفیل ها را با 3 ناخن سقف با سر بزرگ، فولاد ضد زنگ AISI 304 با پایه بالا، در مطابقت با سوراخ ثابت. عدم انسداد نهایی سطح را مهر و موم می کند. “عملیات را تا زمان اتمام طرح نصب” تکرار کنید.

اتصالات بین کاشی ها را با توجه به پروژه الکتریکی انجام دهید (قانون ایتالیا مستلزم صدور گواهینامه سیم کشی است که می تواند توسط یک متخصص برق خاص صادر شود). به عنوان حفاظت از کابل ها و اتصالات، کلاه را طبق شکل نشان می دهد. 51، و آن را در سوراخ های خود را با پیچ های مناسب ثابت (شکل 52)

ارسال دیدگاه
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول